Варна спорт
17-11-2011 Варна спорт
17.11.11 (четвъртък, 18 години от 1:2 на "Парк де Пренс и голът на Емил Костадинов"): Заглавията, СПОРТНА ПРЕСА: ФУТБОЛ 24: "Спартак" (Вн) гони 6 точки до края на полусезона, ТОПСПОРТ: Младежите стават първи в група 10, ако бият Австрия днес, СПОРТ1: Феновете в Сърбия подкрепят идеята за създаването на Източно европейска футболна лига, НОВ СПОРТ: Франция в последната урна за Евро 2012, Германия, Италия и Англия във втора, жребият е на 2 декември, ДОН БАЛОН: Кошмарът 0:8 в Ловеч надвисна над "червените"  •  ОПОЗИЦИЯТА: СЕГА: ДУМА:  •  СЛУГИТЕ: 24 часа (с охрана фирма "Ипон"): ТРУД (с охрана фирма "Ипон"): СТАНДАРТ: ТЕЛЕГРАФ: МОНИТОР: НОВИНАР:  •  Пишете на skype: varna-sport.com  •    
ТЕМИ
:: ФК "Черно море"
:: Спартак 1918
:: vboxa.com
:: БГ Футбол
:: Футзал: МФК Варна
:: Черно море БАСК
:: Черно море БРИЗ
:: ТК Черно море Елит
:: Кикбокс и Муай-тай
:: Баскетбол Черно Море
:: ГСК Интеркомгруп ЧЮ
:: Спартак Интеркомгруп
:: КОНКУРСИ
:: Симфонии в снимки
:: Спортен бар BENCH
:: ГРАДЪТ и ВЛАСТТА
:: Двореца
:: България
:: КОНТАКТИ
Varna-sport във facebook
22:14 2011-04-19
Гласувай с sms на 1923 с текст vsp и номер / примерно
АНКЕТА
Искате ли "Черно море" да поиска включване в новосформиращата се Балканка лига по футбол?

Да
Не


ИМОТИ
Дворно място, с. Одринци, 6 км от Добрич, 2 дка
6000 лв.
ЧАТ
НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ

varna-sport.com 23.06.2011 09:53
В момента нета се взривява от подигравка на гръцки студенти за българите и днешния живот в България. Гръцкият поглед за нас: Властта им набива заслепителни глупости в тъпите им кратуни и всеки с 300 евро се мисли за богат! Прочети:

Гръцки младежи издигнаха на площад „Синтагма“ в Атина плакат на който пишеше „Тихо да не събудим българите“ и предизвикаха смях сред сънародниците си, протестиращи непрестанно вече няколко седмици срещу пагубните за тях управленски решения на правителството им, МВФ, Световната банка и други поучаващи ги европейски институции. Те привлякоха вниманието и на редица местни, и чуждестранни медии, като бяха запитани какво ги е накарало да се явят на протеста с подобен не традиционен плакат. От отговорите на гръцките младежи стана ясно, че те са студенти в България и от престоя си там недоумяват как може връстниците им да живеят по подобен начин и да приемат всичко което се случва с държавата им, и със самите тях с примирение, търпение и пиене:
„Ние съжаляваме българите, но мислим, че те сами са си виновни за положението до което са докарани. Смятаме, че нашите управници искат да ни докарат до тяхното положение, което ние няма да допуснем. Голяма част от тях са изключително прости, въпреки, че жените им са хубави и достъпни. Те всички са недоволни от живота които водят, но въпреки това не протестират, едно защото не могат ясно да си определят исканията, друго защото ги мързи, трето защото са свикнали винаги някой да им каже какво да правят, четвърто защото не вярват в самите себе си, а може би и осъзнават подсъзнателно, че не притежават умствените способности да променят нещо в собственото си бъдеще, че какво остава за бъдещето на цялата им красива, но изкорубена и ограбена държава. Нашите връстници там, са се отдали на кючеци, маанета, пиене, ебане, наркотици и побоища. Тези които не споделят подобни възгледи за смисъла на живота, емигрират постоянно. Рядко можеш да срещенеш някой с който да говориш за нещо по-различно от новия му телефон, блузка, как е минал вчерашния купон и колко пиене се изпило. Българите приемат учението като време отдадено на купони и разврат, което се толерира от техните управници, много от които сами се ползват от сексуслугите предлагани в така нареченият студентски град.
В редките случаи когато излязат на протест, то той не продължава повече от няколко часа преминаващи в празно блеене, а ако се случи и да го отразят някакви медии, то всички изпадат във възторг и смятат, че са постигнали голям успех. Не само това, но и ако самите те са забелязали че са снимани от медиите, бързат да се изфукат пред приятели и познати, да ги гледат довечера в новините, и сами бързат да се приберат за да се насладят на собственото си медиино величие и потресающи протестни действия, явно според тях в това се състои същността на протеста. Тяхната простотия не спира до тук. Техните управляващи им набиват в главите, че трябва в името на собственото им бъдеще и бъдещето на държавата им да работят за 100-200-300 евро, което ги правило конкурентно способни на световния пазар на труда и привличало неимоверни инвестиции в страната. Колкото и невероятно да е това не предизвиква никакви реакции у населението освен, търпеливото полагане на робски труд и изпиване на неимоверни количества алкохол затъмняващи мисленето. Направо уникално е, какво щастие изпитват българите ако получават заплата от 300 евро. Тогава те смятат себе си за богати и се издигат в очите на околните, като си купят някоя нова маркова дрешка или друг аксесоар.
Те не могат да осъзнаят, че бъдещето както на тях, така и на държавата им зависи основно от степента на познанията и уменията им и то актуални за съвременното развитие на науката и техниката, а не просто някакви знания за историята на науките. В същото време, докато управляващите им набиват подобни заслепителни глупости в тъпите им кратуни, самите управници получават заплати минимум от 3000 евро, участвайки в различни комисии, управителни съвети, отговорни постове и др. длъжности, които те самите са създали за себе си. Не само това, но те са уредили и бъдещето си, като са си гарантирали огромни пенсии в сравнение със средните пенсии на останалото робско население. Българите все още са роби, но явно не го осъзнават и така се чувстват добре. По техните телевизии почти не се излъчват репортажи за ставащото в нашата държава, а и по света. Затова – Тихо да не събудим българите.“

Снимка Чичко Гугъл
Бойко Борисов (Геноцида) всеки ден реже някаква бутафорна лента и пуска някакво изречение за чела на вестниците на другия ден и коментари по телевизиите-слуги. Никой не говори за живота и бъдещето ни на роби. Трябваше византийците да ни го кажат.

>> Вашият коментар тук <<
Още от НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ
19 БЕЗДОМНИ МЛАДЕЖИ от Варна се включиха в проекта Homeless World Cup на игрищата на стадион "СПАРТАК"
14:16 17.11
18 години от оня паметен гол на ЕМИЛ КОСТАДИНОВ, който ни прати в САЩ 94 и ни направи 4-ти в света! ВИДЕО:
07:50 17.11
КОЛЬО: Пускам трима спартаклии и МАРТИН ХРИСТОВ на "Тича"! "ЧЕРНО МОРЕ" има 6 суперфутболисти, това са...
16:12 16.11
ГЕРБ си назначи 5-те по-малки кмета на Варна! НЕДЕЛЧО МИХАЙЛОВ ще командва Владиславово! Виж шефовете на комисии:
12:10 16.11
"ЧЕРНО МОРЕ" не е в БАЛКАНСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА, 6 ганьовски клуба, Звезда и Динамо (Бук), това е...
21:04 15.11
РУМЕН: Запазих Диян и Динков за мача с "Нефтохимик" в неделя! В Любимец играхме добре, с малко грешки, дузпа за нас
13:43 15.11
Още новини от НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ >>

РЕКЛАМА
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
19 БЕЗДОМНИ МЛАДЕЖИ от Варна се включиха в проекта Homeless World Cup на игрищата на стадион "СПАРТАК"
14:16 17.11
18 години от оня паметен гол на ЕМИЛ КОСТАДИНОВ, който ни прати в САЩ 94 и ни направи 4-ти в света! ВИДЕО:
07:50 17.11
КОЛЬО: Пускам трима спартаклии и МАРТИН ХРИСТОВ на "Тича"! "ЧЕРНО МОРЕ" има 6 суперфутболисти, това са...
16:12 16.11
ГЕРБ си назначи 5-те по-малки кмета на Варна! НЕДЕЛЧО МИХАЙЛОВ ще командва Владиславово! Виж шефовете на комисии:
12:10 16.11
"ЧЕРНО МОРЕ" не е в БАЛКАНСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА, 6 ганьовски клуба, Звезда и Динамо (Бук), това е...
21:04 15.11
РУМЕН: Запазих Диян и Динков за мача с "Нефтохимик" в неделя! В Любимец играхме добре, с малко грешки, дузпа за нас
13:43 15.11
ВИНЕТУ и МАМАТА! Доктор Стоичков звучи комично след 15 г студент в НСА и позорно за България и българиге
10:34 15.11
Да ПОМОГНЕМ на 19-годишния варненец ПЛАМЕН КУЦАРОВ за да живее нормално, на 19.11 в читалище Отец Паисий, концерт..
20:42 14.11
КРАСИ ИЛИЕВ и ЮЛИ ВАСИЛЕВ нищиха играта на отбора прави 20 минути след 1:3 от "Марек"
12:37 14.11
СПОРТ 1: Смърди, та се не трае - уреден мач в Стара Загора!
09:34 14.11
Още новини >>
Moreto.net   Sport1.bg   BG-News.org   DOOM.bg   Heros TV & Heros Net   Sporta.bg   AmAm.bg   Hera.bg   BulgarianBasket.com   Varna-Dnes.com
Всички права запазени. При използване на информация от сайта е задължително позоваването на varna-sport.com посредством хиперлинк
1