Варна спорт
16-09-2011 Варна спорт
ВЕСТНИЦИТЕ на 16 септември (петък): ОПОЗИЦИЯТА: СЕГА: ГЕРБ урежда роднини на апетитни постове, приятелят на Цветан Цветанов ... ДУМА: Хората имат нужда от реално управление, а не от пара в свирката, НОВИНАР: Измислена партия си купи 30 гласа за 600 лв, ДНЕВНИК: Приходите в НОИ се сгромолясват  •  СЛУГИТЕ: 24 часа (с охрана фирма "Ипон"): „Аз, Христо Стоичков, заставам с името и целия си авторитет зад Росен Плевнелиев и новото бъдеще на България", ТРУД (с охрана фирма "Ипон"): Стоичков: Заставам с името си зад Плевнелиев, СТАНДАРТ: Червени бабички: Ламбо, продай мола!, ТЕЛЕГРАФ: МОНИТОР: Прибират колите на депутатите за изборите  •  РАЗКРАЧЕНИ МЕДИИ: ПАРИ: Държавата стана заложник на три компании, Санкции за "Алма Тур", "Алма Тур Флай" и "България Ер" ще има, но какви ще бъдат те? ДНЕВНИК:  •  Пишете на skype: varna-sport.com  •    
ТЕМИ
:: ФК "Черно море"
:: Спартак 1918
:: vboxa.com
:: БГ Футбол
:: Футзал: МФК Варна
:: Черно море БАСК
:: Черно море БРИЗ
:: ТК Черно море Елит
:: Кикбокс и Муай-тай
:: Баскетбол Черно Море
:: ГСК Интеркомгруп ЧЮ
:: Спартак Интеркомгруп
:: КОНКУРСИ
:: Симфонии в снимки
:: Спортен бар BENCH
:: ГРАДЪТ и ВЛАСТТА
:: Двореца
:: България
:: КОНТАКТИ
Varna-sport във facebook
22:14 2011-04-19
Гласувай с sms на 1923 с текст vsp и номер / примерно
АНКЕТА
На кое място ще завърши България на европейското по волейбол за мъже в Чехия и Австрия?

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


ИМОТИ
гр.Девня, 1040 кв. м, асфалт, ток, вода
15 000 лв.
ЧАТ
НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ

varna-sport.com 26.04.2011 13:43
Държавата е в тотален колапс. Твоят Бог харчи пари от резерва, който ще стигне санитарният изискуем от валутния борд минимум от 4,5 милиарда лв след 3-4 месеца. Затова Бойко Геноцида е пуснал в действие цялата държавна машина да извади останалите левчета от дюшеците на хората. На твоето мнимание представяме 4 случая на държавен рекет във Варна, а така е в цялата държава:
1. Възрастни хора получават бележка за данъците на апартамента си. Най-долу с недоумение четат, че дължат 148 лева данък с лихвите за кола която са спрели от движение преди 10 г и са дали за скрап. Тънкият психо-момент тук е, че възрастните хора са научени от социализма да бъдат изрядни и да си плащат и ще пратят тези 148 лв, въпреки че в закона има 5-годишна давност. Разчитат и на друго - че хората са стари, болни, неподвижни и нямат сили да тръгнат да търсят правата си и много от тях ще си платят. В този случай обаче отива дъщеря им в данъчното и там и обясняват, че трябва да подаде едно заявление за анулиране на данъка, който останал в системата от старата програма. Номера.
2. Всеки, който има кола, но рядко я използва и не е платил Гражданска отговорност е получил или скоро ще получи Уведомление от Гаранционен фонд. В този Гаранционен фонд отиват 10 лв от всяка застраховка, и от него се покриват щети на осакатени от катастрофи. Та такова писмо получава дядо набор 1931 г и без малко да получи инфаркт, че ако не плати ГО за жигулата си глобата е от 400 до 600 лв, а за фирмените коли от 2000 до 5000 лв. И всичко това на база някакъв член от Кодекса на застраховане. Рекет! Все едно рибарите да приемат свой кодекс, да го обнародват в Държавен вестник с член: Всеки да плати 130 лв годишно за риболов нищо, че не ходи за риба. Тотален рекет. И някои стари хора ще платят, младите обаче ще им теглят по една българска.
3. Представители на държавата ходят по магазини и правят масови актове, за най-различни безумни причини. "Идват и ми правят акт затова, че напрежението в мрежата в магазина било променливо. Другото нарушение с акт бе, че със съдружничката ми не сме направили график за отпуските, а съдружничката това е сестра ми", каза варненецът. Рекет!
4. Спомняте си материала във Варна спорт за оня варненец, който получи хвърчаща бележка от служител на твоя идол Кирил Йорданов да отиде в общината при еди кой си полицай от Общинска полиция за да получи акт от 30 лв, защото камера го е засякла с превишена скорост. Знаеш, че актовете до 50 лв не се обжалват. Всеки нормален човек няма да тръгне по една хвърчаща бележка да плаща глоба. Но има екшън план. Общинска полиция информира КАТ, че този не се е явил да си вземе акта и започват да го следят с радиостанции за да го спрат и му връчат акта за 30 лв.
"Всеки ден минавам по Аспарухов мост и веднага свивам вляво към Колхозния за да не ме засекат, защото ме предупредиха че ме дебнат. И така една седмица. Накрая ме засякоха пред катедралата и ме спряха като голям международен престъпник. Държаха ме 30 мин, докато донесат от общината акта за да го подпиша. Тотален общински рекет. Камерите на КАТ нямат общо с тези на общината, но и двете институции рекетират с незаконните си камери", допълни историята варненецът от Аспарухово.
Този материал ще ви го пускаме през ден за да осъзнаете какво се случва в твоята държава.
"Бомбата, която скоро ще избухне е вътрешната задлъжнялост между фирмите", каза един от варненците днес. Това е тема за отделна разработка.

Снимка в-к Дневник
Бодигардът на Царя - Бойко Борисов тотално осра държавата. Превърна държавния апарат в мутри, които да ходят и рекетират народа. Бойко, осъзнай се, не сме 1995 г и ти не си шеф на оная твоя фирма.

>> Вашият коментар тук <<
Още от НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ
ПАЛОМИНО няма да играе и срещу ДЕЛИОРМАНА, чийто отбор вкарва по 2,6 гола на мач и допуска по 0,2...
12:50 16.09
МАГАРИИ: Пуделът на всяка власт: Аз, СТОИЧКОВ, заставам с името и целия си авторитет зад Плевнелиев! МАРЕШКИ пък...
11:22 16.09
"ТИЧА" ПЛЮ на късмета си! Не пуска живото МАГАРЕ на мача с "Лудогорец"! Мачът "Ман Юн" - "Челси" празни стадиона...
21:34 15.09
БЪЛГАРИЯ - Русия 1:3 (25:22, 19:25, 18:25, 19:25), отпадаме от европейското!
21:18 15.09
МАГАРИИ: 6-те апартамента: 2007 искаха 500 000 евро подкуп от Плевнелиев! ПЕПЕРУДКАТА: Не са ми искали подкуп! Б.Б:
13:05 15.09
РУМЕН ДИМОВ: Картотекирах ВЛАДО МИРЧЕВ и РАДО ТОДОРОВ
21:16 14.09
Още новини от НОВИНИ ОТ ВСИЧКИ ТЕМИ >>

РЕКЛАМА
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
ПАЛОМИНО няма да играе и срещу ДЕЛИОРМАНА, чийто отбор вкарва по 2,6 гола на мач и допуска по 0,2...
12:50 16.09
МАГАРИИ: Пуделът на всяка власт: Аз, СТОИЧКОВ, заставам с името и целия си авторитет зад Плевнелиев! МАРЕШКИ пък...
11:22 16.09
"ТИЧА" ПЛЮ на късмета си! Не пуска живото МАГАРЕ на мача с "Лудогорец"! Мачът "Ман Юн" - "Челси" празни стадиона...
21:34 15.09
БЪЛГАРИЯ - Русия 1:3 (25:22, 19:25, 18:25, 19:25), отпадаме от европейското!
21:18 15.09
МАГАРИИ: 6-те апартамента: 2007 искаха 500 000 евро подкуп от Плевнелиев! ПЕПЕРУДКАТА: Не са ми искали подкуп! Б.Б:
13:05 15.09
РУМЕН ДИМОВ: Картотекирах ВЛАДО МИРЧЕВ и РАДО ТОДОРОВ
21:16 14.09
БЪЛГАРИЯ - Естония 3:0, на 1/4-финала срещаме не Русия, а спонсора на европейското по волейбол...
12:40 14.09
МОРЕТО - Делиормана изтеглен за 16,30 ч в неделя заради пряко излъчване по телевизията
11:17 14.09
ФЕРГИ за "Лудогорец": Не бях виждал отбор да играе толкова красиво! Пуснам ПАЛОМИНО само, ако.. "ТИЧА" бави отговор
14:39 13.09
МАГАРИИ: КМЕТЪТ отменя първа копка, защото няма камери, ГУЦИ утвърден за кмет от пленума на ЦК на БКП с вот 102:0
12:05 13.09
Още новини >>
Moreto.net   Sport1.bg   BG-News.org   DOOM.bg   Heros TV & Heros Net   Sporta.bg   AmAm.bg   Hera.bg   BulgarianBasket.com   Varna-Dnes.com
Всички права запазени. При използване на информация от сайта е задължително позоваването на varna-sport.com посредством хиперлинк
1