ШОК за ИЛИАН и МОРЕТО!!!! Берое дойде и смачка …, язък за светлинното ШОУ на ФЕНОВЕТЕ… Останалите резултати

Шок за Илиан Илиев и Морето в първия пролетен мач в Първа лига. Берое дойде и смачка

Черно море с 4 гола, след като първо получи един в 5-тата мин.
Радослав Василев откри резултата, но до почивката гостите стигнаха до пълен обрат след три гола на Педро Еуженио. В края на срещата Мартин Камбуров спря елегантно центриране и от воле направи 1:4.
Язък за светлинното шоу на феновете за старта на новия отбор с новия треньор. 9 нови играчи има в състава, но резултатът в първия мач е отчайващ.
В останалите срещи днес Септември губеше с три гола на полувремето във Велико Търново, но стигна до хикс при дебюта на Красимир Балъков. ЦСКА пък смачка Верея в Стара Загора с 5 гола два от които на Каранга.