ЧЕРНО МОРЕ се радва, като чели е победил РЕАЛ МАДРИД, ….. ВИДЕО

Черно море се радва, като чели е победил Реал Мадрид. А то не било Реал Мадрид, а

Верея Стара Загора.
В 25-ата минута Черно море стигна до гол. Мартин Минчев намери Георги Илиев пред наказателното поле, който вкара. Само три минути по късно Георги Божилов изпълни много прецизно прек свободен удар, но вратарят на Верея спаси. При последвалия корнер Божилов овладя с коляно в наказателното поле и отблизо реализира за 2:0.
Само 4 минути след подновяването на играта Ради Василев направи резултата класически. Нападателят засече с глава центриране отдясно на Мартин Минчев и отбеляза за 3:0. След късо изпълнение на корнер, последва центриране на Васил Панайотов в наказателното поле, където Георги Божилов реализира за 4:0. 80-ата Верея върна един гол чрез Вушорович, който вкара с глава след центриране от корнер, а в 89-ата Станислав Маламов оформи крайното 4:2. Малко след попадението Вушорович удари греда.