ЦСКА загуби у дома, НО! ДОМУСА, в превод от турски – СВИНЯТА спечели у дома, НО! ЧОРБАТА сами се биха.

Мауридес след 1:0 срещу Копенхаген, снимка Топспорт
ЦСКА загуби у дома, но! Домуса спечели у дома, но!

Чорбата сами се биха. Поведоха чрез звездата си Мауридес в 15-та мин, но Чорбаджийски провали целия отбор, като допусна втори жълт и остави ЦСКА с човек по малко в края на първото полувреме. През втората част червените не бяха същите и скиорите първо изравниха с евро гол отдалече, а после поведоха с подарена дузпа предизвикана от звездата, но младок на ЦСКА Кирил Десподов. След мача той намекна, че съдията е бил 12-ия играч на Копенхаген, но кел файда.

Домуса, в превод от турски Свинята спечели насред Делиормана с 1:0, но има реванш, в който Черна гора, Мостар ще хвърли целия катран на света за да отстрани Делиормана, в това не се съмнявайте. Да, така е, не ми пука за Делиормана, защото това не е български отбор. Това е бизнес проект на един човек откраднал едни пари от държавата, после тази държава му дала още пари за да си направи стадиона и стане евробос. И най-важното, Лудогорец това е

частна фирма с 200 фена и 10-годишна история.