Хикс е достатъчен на БЪЛГАРИЯ срещу Албания за победител в евроквалификациите по футбол в ДВОРЕЦА на ВАРНА. Последите срещи са ….

Хикс е достатъчен на България срещу Албания за победител в евроквалификациите по футзал в Двореца на Варна.

Последите срещи са на 1 февруари. Мачът България – Албания е от 20 ч.

Досега българите постигнаха една победа (2:1) срещу Андора и един хикс – 1:1 срещу Сан Марино.

България е едноличен лидер във временното класиране с 4 точки преди последните срещи. Андора и Албания имат по 3, а Сан Марино е с 1.

Входът за феновете в зала Конгресна на Двореца е свободен.

В четвъртък вечер българският национален отбор по футзал завърши наравно 1:1 със Сан Марино в мач от европейските квалификации за първенството през 2022.
Точен за нашите бе Йован Станкович (34), а Бусиняни (25) вкара за гостите.
През по-голямата част от мача българите бяха в полето на съперника, като отправиха доста удари, но нямаха късмет. Попадението за Сан Марино дойде от статично положение.
В събота от 20 ч е последният ни мач срещу Албания, който изненадващо загуби от Андора с 0:1. В първия си мач албанците биха 4:1 Сан Марино срешщу чийто отбор България направи 1:1.

В предвид въртележката финалът с Албания се очаква да е крайно интересен.