СЪДИЯ ИЗМАМНИК измисли ДУЗПА и класира ДОМУСА за КУПАТА срещу СПАРТАК във ВАРНА. Видео: … МОРЕТО нямаше проблеми срещу винкелите, но изтегли труден жребий за 1/8-финалите!

Съдия измамник измисли дузпа и класира Домуса за Купата срещу Спартак във Варна.

Морето нямаше проблеми срещу винкелите в Перник и продължава в следващия кръг с 2:0.

Преди минути беше изтеглен жребият за 1/8-финалите. Черно море гостува на Берое в Стара Загора в един мач. Всички двойки ще намерите най-долу.

Свинята Домус с любезното съдействие на съдията Станислав Тодоров от Шумен, заедно изхвърлиха Спартак (Варна) от турнира за Купата на България със измислена дузпа изпълнена от Ихиньо Марин.

В края на първото полувреме за да не влязат при Х отборите в съблекалнята съдията измамник измисли дузпа.

Доминик Янков получи пас в наказателното поле и падна технично покрай бранителя Никола Борисов №19.

Варненци имаха изключителната възможност да изравнят резултата в 63-ата минута. Младият Илкер Будинов не видя връхлитащия зад гърба му Георги Бабалиев. Крилото на Спартак получи перфектно центриране от Генади Луго и от няколко метра намери мрежата на Лудогорец, но от външната ѝ страна.

Капитанът на Спартак – Генади Луго можеше да докара нещата до изненадващи продължения в 81-ата минута. Тогава бранителят се оказа най-съобразителен при центриране от фаул, но ударът му с глава не намери целта.

След три дни Лудогорец подновява ангажиментите си в шампионата срещу Ботев (Враца). Във Втора лига Спартак (Варна) ще срещне Хебър.