СЪДИЯТА. ЦСКА ШАМПИОН. МОРЕТО се отдалечи от ЛИГА ЕВРОПА, Видео: …. ЛЮБО: Съдията не повлия на крайния резултат. ИЛИАН: Съдията спираше всяка наша атака, но и аз съм виновен, защото.. ДОМУСА, в превод от турски – СВИНЯТА води само с 3 точки на ЧОРБАТА, защото завърши Х в Разград с ….

Съдията.
ЦСКА шампион.
Домуса, в превод от турски – Свинята води само с 3 точки на Чорбата, защото завърши 0:0 с шестия Берое в Разград.
Любо:
Съдията не повлия на крайния резултат. Вярно първото полувреме не беше добро за нас, но второто който вкара печелеше мача. Това бяхме ние, макар и от дузпа. Благодаря на момчетата за свършената работа.
Илиан:

Съдията Стефан Апостолов спираше всяка наша атака, но и аз съм виновен, защото трябваше да преценя, че така ще се случи. Първото полувреме ги надиграхме. Трябваше да вкараме. Сега веднага след мача не мога да мисля. Същият този съдия във Варна като бихме с 2:0 по никакъв начин не ни помогна. Някой посъветва Любо Пенев да говори срещу него, а нямаше за какво.
ЦСКА – Черно море 1:0
Лудогорец – Берое 0:0