СПАРТАК напомни, че има такъв отбор във Варна с 2:1 срещу Локо Сф за Купата (1/32-финал) на ремонтирания стадион Спартак! Следващият съперник е …. ВИДЕО:

Снимка страницата на Спартак Варна във Фейсбук

Спартак напомни, че има такъв отбор във Варна с 2:1 срещу Локо Сф за Купата (1/32-финал) на ремонтирания стадион Спартак пред 600 фенове.

Следващият съперник е Арда Кърджали като мачът е във Варна.

Срещу Локо Сф герой за варненци стана младият бранител Мартин Паскалев, който отбеляза и двете попадения с глава.

Той беше точен първо в 32-ата минута за 1:0, а след това донесе успеха в 61-ата минута.

18-годишният Паскалев, който пристигна от Локомотив (Пловдив), вкара четири гола с глава за „сините“ от Варна през последните четири дни, след като миналия уикенд донесе успеха с 2:0 над Челноломец Попово в мач от 7-ия кръг на първенството.

Между двете му попадения Локомотив възстанови равенството чрез Павел Петков, който бе точен от дузпа в 35-ата минута.

Спартак (Варна): Християн Славов, Мартин Минчев, Мартин Паскалев, Ибрям Ибрям, Велислав Боев, Георги Георгиев, Янаки Смирнов, Кристиян Георгиев (90-Михаил Михайлов), Венцислав Гурков, Юнуз Юнуз (72-Симеон Симеонов), Анте Бачков (87-Мирослав Георгиев)

Мачът се игра на ремонтирания стадион Спартак.

Спартак Варна е лидер в Североизточна В група.