СПАРТАК ВАРНА се провали у дома срещу предпоследния и падна до 3-5-то място, резултати, КЛАСИРАНЕТО, програмата:

Спартак Варна се провали у дома срещу предпоследния в класирането, като

завърши 1:1 срещу Каварна. Загубата на 2 точки стана след грешка на вратаря.
Гостите откриха резултата в 38-ата минута след детинска грешка на завърналия се на вратата на варненци след 5 месеца Мирослов Марков. Той тръгна да лъже съперник, но ритна топката в крака му и след рикошета тя влезе в празната врата – 0:1.
Преди това Валентин Веселинов от „Спартак“ изтърва да се разпише на два пъти от чисти позиции. Още във 2-рата минута халфът би в аут, а по-късно след негов шут кълбото се отби от бранител.
След почивката „Спартак“ продължи да доминира и играта се водeшe пред пеналта на гостите. Логичното се случи в 72-рата минута, когато Валентин Веселинов най-после се разписа с красив гол от воле и изравни – 1:1.
Малко по-късно домакините имаха претенции, че неправилно им е отменен редовен гол.

Съставът на Спартак: Мирослав Марков, Александър Йовчев, Милен Николов, Иван Великов, Стефан Иванов, Тодор Маринчев, Васко Боев, Валентин Веселинов, Даниел Димитров (71 – Владислав Георгиев), Ивайло Русев, Илиян Неделчев (66 – Десислав Дяков).

Резултати в Трета лига – Североизточна група, VIII кръг:

Светкавица – Ботев 0:2, Спартак – Калиакра 1:1, Устрем – Хитрино 1:2, Волов – Тополи 0:3, Локомотив – Бенковски 2:1, Кубрат – Септември 1:2, Суворово почива