СПАРТАК ВАРНА се изкачи на 15-то място с Х навън, но пак не вкара. Догодина два ЦСКА в А група! РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ: …

Спартак (Варна) се изкачи на 15-то място с Х навън, но пак не вкара.

Изигра добър мач, но пропусна да бие Спартак В Плевен. Срещата от VII кръг във Втора лига в Ловеч завърши 0:0.

През второто полувреме с тежка контузия в ръката напусна халфът на Спартак Варна Тони Костадинов, който се бе появил като резерва в игра само 5 минути по-рано. Тони бе откаран в ловешката болница, където преди минути му направиха снимка.

Спартак (Вн) се изкачи на 15-о място с 4 точки, колкото имат Черноморец (Балчик) и Поморие, но двата отбора са с по-добра голова разлика.

В 55-ата минута Спартак (Вн) изпусна най-чистото си положение. Румен Николов изскочи сам срещу вратаря, но би в него.

Съставът на Спартак (Варна): Християн Славов – Георги Радев, Иво Иванов, Боян Илиев – Николай Томов (62 – Александър Йовчев), Стефан Иванов, Васко Боев, Стоян Иванов, Архан Исуф (70 – Тони Костадинов, 75 – Мирослав Георгиев) – Румен Николов, Ивайло Русев

Резултатите:
Лудогорец II – Локомотив (ГО) 2:2, ЦСКА 1948 – Струмска слава 2:0, Кариана – Литекс 1:1, Спартак (Пл) – Спартак (Вн) 0:0, Локомотив – Монтана 0:1, Черноморец – Пирин 0:2, Ботев – Поморие 1:0, 2 септември (понеделник), 20 часа: Нефтохимик – Септември, Хебър почива.