СПАРТАК Варна пак падна, трета поредна загуба, втора у дома! Класирането!

Спартак Варна пак падна, трета поредна загуба, втора у дома!

Варненци загубиха с 0:1 от Лудогорец II, въпреки отменените 3 гола

Единственият признат гол в двубоя падна още в шестата минута, когато точен бе Хюсеин Кельовлуев.

Цели три попадения обаче бяха отменени за домакините от Варна, като на два пъти Иван Колев се разписа, а в самия край на срещата гол на Янчо Андреев също не бе признат.



Освен това от Спартак имаха и сериозни претенции за 3 неотсъдени дузпи от главния съдия Петър Кузев.

Лидерът във Втора лига Етър не успя да победи и не се откъсна прекалено много.

Преди това варненци паднаха от Литекс в Ловеч и от Добруджа у дома. След тях те записаха служебна победа над Левски Лом.

Въпреки това, тимът на Васил Петров е втори в класирането с 55 точки, с четири по-малко от лидера Етър и с четири повече от третия Миньор.

Официален дебют за варненци нваправи вратарят Иван Дичевски.

Съставът на Спартак: Иван Дичевски, Велислав Боев, Ибрям Ибрям, Генади Луго, Георги Георгиев, Мехмед Сабри, Янчо Андреев, Виктор Митев, Архан Исуф, Цветан Илиев, Иван Колев



1.
Етър
Етър
П
П
Р
П
Р
28
18
5
5
59:28 (31)
59
2.
Спартак (Варна)
Спартак (Варна)
П
З
З
П
З
27
17
4
6
49:28 (21)
55
3.
Миньор (Перник)
Миньор (Перник)
П
З
П
З
П
28
14
9
5
37:25 (12)
51
4.
Септември (София)
Септември (София)
П
Р
П
З
П
28
15
5
8
55:30 (25)
50
5.
Хебър (Пазарджик)
Хебър (Пазарджик)
З
З
Р
З
П
27
15
4
8
37:25 (12)
49
6.
Лудогорец ІІ
Лудогорец ІІ
З
З
П
П
П
27
14
5
8
51:35 (16)
47
7.
Монтана
Монтана
П
П
Р
Р
П
28
12
9
7
29:23 (6)
45
8.
Струмска слава
Струмска слава
П
Р
П
Р
З
28
13
6
9
32:27 (5)
45
9.
Марица (Пловдив)
Марица (Пловдив)
Р
П
З
П
П
27
12
6
9
41:34 (7)
42
10.
Спортист (Своге)
Спортист (Своге)
П
П
Р
З
Р
28
11
4
13
25:35 (-10)
37
11.
Созопол
Созопол
П
З
Р
П
З
28
8
10
10
31:36 (-5)
34
12.
Ботев (Пловдив) II
Ботев (Пловдив) II
Р
З
П
З
П
28
7
9
12
27:37 (-10)
30
13.
ЦСКА 1948 ІІ
ЦСКА 1948 ІІ
П
Р
П
Р
П
27
8
6
13
32:37 (-5)
30
14.
Литекс
Литекс
П
З
П
П
П
27
7
8
12
28:34 (-6)
29
15.
Янтра (Габрово)
Янтра (Габрово)
З
П
Р
Р
П
27
7
8
12
21:34 (-13)
29
16.
Септември (Симитли)
Септември (Симитли)
Р
З
Р
П
П
27
6
9
12
31:47 (-16)
27
17.
Добруджа
Добруджа
Р
П
Р
З
П
27
5
11
11
22:35 (-13)
26
18.
Марек
Марек
З
З
З
З
П
28
4
11
13
14:33 (-19)
23
19.
Левски (Лом)
Левски (Лом)
З
З
З
З
З
27
1
5
21
12:50 (-38)
8

Related posts