СПАРТАК Варна започна пролетния полусезон с ПОБЕДА и СПОНСОР

Спартак Варна започна пролетния полусезон с победа и спонсор. Соколите победиха

„Калиакра“ Каварна с 2:0, под ръководството на старши треньора Енгибар Енгибаров и помощника Бойко Каменов, на старта на пролетния полусезон, в мач от XVIII кръг на първенството в Североизточната трета лига, игран на стадион „Локомотив“.
Отборът вече има спонсор – „Iphoneplace“, а логото на фирмата е поставено на официалния екип. Човекът зад фирмата остава анонимен. За него се знае само, че е спартаклия, който живее в Испания.
В днешния мач срещу „Калиакра“, „соколите“ поведоха в 34-та минута, с гол – шедьовър на Васко Боев. В 45-та минута Георги Димитров пропусна да вкара от дузпа, но през второто полувреме се реваншира с гол в 69-та минута за крайното 2:0.

Съставът на „Спартак“:

Георги Ставрев, Александър Йовчев, Вилиян Денчев, Боян Илиев, Михаел Михалев, Тодор Маринчев (46 – Милен Николов), Васко Боев, Илиян Неделчев (46 – Десислав Дяков), Георги Димитров (81 – Кирил Радев), Славомир Събков, Ивайло Русев.

В следващия XIX кръг на първенството в Североизточната трета лига, „Спартак“ щe гостува на „Суворово“. Мачът е на 4 март, неделя, от 15 ч. на стадиона в Суворово.