СПАРТАК Варна взе ПЪРВА ПОБЕДА на връх 100-годишнината си, мачът на живо гледаха легендите на клуба ….

Спартак Варна взе първа победа на връх 100-годишнината си. Мачът на живо гледаха легендите на клуба –

треньор №1 в цялата история на клуба Людмил Горанов и Пламен Казаков.
Спартак Варна победи с 4:2 Кубрат в мач от втория кръг на Трета лига – Североизточна група, който се игра на стадион „Локомотив“. Варненци изтърваха десетина гола. Гостите вкараха щастлив гол в края на 3-минутното продължение на първото полувреме и на почивката резултатът бе 0:1. С два бързи гола на Ивайло Русев и Илиян Неделчев обаче в първите пет минути след почивката Спартак логично стигна до обрат. В 60-ата минута много грубо влизане срещу Васко Боев с бутоните напред с двата крака бе санкционирано с червен картон. В 74-ата минута гостите успяха да изравнят след контраатака. В 81-ата минута Васко Боев даде аванс на домакините с точно изпълнена дузпа, при оспорването на която гостите получиха втори червен картон. В 88-ата минута Стефан Иванов нахлу по левия фланг, центрира успоредно на голлинията и защитник на Кубрат си отбеляза автогол.