СЕКИРА. ДОМУС, в превод от турски – СВИНЯ закла МОРЕТО в Стара Загора. Изпрати СЪДИЯ, който победи варненци с 2 гола за да ги изхвърли от първата 6-ца. Нов спорт: За 45 минути съдията направи повече срещу „моряците“ отколкото всичките душмани на отбора за последния век.

Секира.

Домус, в превод от турски – свиня закла Морето в Стара Загора.

Изпрати съдия, който победи варненци с 3:0 гола за да ги изхвърли от първата 6-ца.

Реферът Станислав Тодоров за 45 минути направи повече срещу „моряците“ отколкото всичките душмани на отбора за последния век.

Въпросът е Защо???

Кой го прати, кой не иска „Морето“ в първата шестица, кой загуби на два пъти от Черно море миналия сезон….

Тъжно, тъжно за българския футбол…

Повторенията ясно показаха, че няма дузпа, че няма първи жълт картон на Станчев и т.н. и т.н…. От 36-тата мин Морето игра с човек по-малко.

Но кой ще върне

Варненци
Публична група · 3364 членове

Присъединяване към групата

Групата на варненци. Не злоупотребявайте със споделяне на постове, които нямат връзка с живота във Варна. Рекламите се трият. Добре дошли на всички ва…

вярата и изхарчените средства на хората, които издържат Черно море, кой ще върне на феновете емоцията да отидат на „Тича“ и да гледат могъщи сблъсъци с Лудогорец, Левски, ЦСКА….

Явно някой е решил, че това не е нужно на българския футбол….

Жалко, много жалко……

Апропо, какво ще каже след такова съдийство Димитър Димитров-Херо, който орева орталъка след като загуби с 0:2 от ЦСКА без да бъде „пипнат“ от реферите и постоянно говори за схеми и задкулисие!?
Явно и той е част от него и всичко е лицемерие…, пише Нов спорт.