СБОГОМ. МОРЕТО каза Сбогом на КУПАТА след ДУЗПИ в Коматево Първо герой стана МАРТИН МИНЧЕВ с гениален гол, после вратарят на Ботев КАЙЗЕР ВИДЕОТО казва всичко: …. ИЛИАН ИЛИЕВ: … ЖРЕБИЯТ на 1/2-финалите изправи ЦСКА срещу ….

Сбогом.
Морето каза Сбогом на Купата след дузпи в Коматево.
Първо герой стана Мартин Минчев с гениален гол за 1:1, после вратарят на Ботев – Кайцер, който спаси 3 дузпи след продълженията.
Илиан Илиев:
Това не е терен, това е тренировъчно игрище. Няма да говоря с тези индианци, да влезем вътре, коментира Илиан докато фенове крещят около микрофона. – Докъде бяхме стигнали, до дузпите. Играхме 120 минути, сега ще пътуваме цяла нощ до Варна, след 3 дни играем с Левски, но ще влязат

други хора. Този мач трябваше да се реши в 90-те минути. Отстранихме Левски с дузпи сега стана обратното.
Останалите полуфиналисти са Локо Пд, който отстрани Етър във Велико Търново след дузпи. Герой в този мач стана бившият вратар на Черно море Илко Пиргов. ЦСКА, който отстрани Лудогорец с 1:0 в Разград и Септември София, който би Струмска слава Радомир с 2:0.
Жребият се проведе късно вечерта в четвъртъ и бе теглен от министъра на спорта Красен Кралев и отреди: ЦСКА – Ботев Пд, Септември – Локомотив Пд. Първите полуфинали са на 16/17 април, а реваншите ще се играят седмица по-късно (23/24). Финалът е насрочен за 15 май,