РЕЗИЛ. ДЖУДЖЕТО КОСОВО ни разказа играта ФУТБОЛ. В първия си мач въобще във футбола евроквалификации Косово ни …. В мач от нашата група АНГЛИЯ РАЗМАЗА, ама размаза друг български КОШМАР – Черна гора и то …..

Резил.
Джуджето Косово ни разказа играта футбол.
В първия си мач въобще във футбола евроквалификации Косово ни направи Опълченците на Шипка за 1:1 в Прищина. Гредата ни спаси от загуба, а синът на синът на Изкуствената коса – шеф на БСФ беше разстрелян от 20 метра за 1:1, след като българите откриха резултата в 39-та мин чрез Васил Божиков след центриране на Тодор Неделев.

Треньорът Хубчев изуми с коментара, че

е доволен от първото полувреме, защото футболистите му излезли на терена с голямо желание. Второто полувреме обаче Джуджето Косово ни смаза.
В игра в 75-тата мин с №17 се появи 17-годишният варненец от Черно море Мартин Минчев. За сравнение мача с Черна гора Минчев не получи нито един шанс за изява. Косоварите оковаха във вериги в краката не само Минчев, но и всички български футболисти.
В друг мач от нашата група Англия размаза, ама размаза друг кошмар на България – Черна гора и то като гост, и то с 5:1.
В първия си мач за Евро 2020 англичаните смазаха Чехия с 5:0 в Лондон.