РЕЗИЛЪТ МОРЕТО продължава, варненци паднаха у дома от ПИРИН, програмата, КЛАСИРАНЕТО: ……

Резилът Морето продължава, варненци паднаха у дома от Пирин. 17 мача, 24 точки и

7-мо място във временното класиране – 7 победи, 3 хикса и 7 загуби. Последната от отбор от дъното, който имаше само 2 победи досега.

Ето официалната информация от клуба:
Черно море отстъпи на Пирин (Благоевград) с 0:1 в мач от 17-ия кръг на Първа професионална лига, игран на стадион “Тича” във Варна.
Срещата започна с натиск на домакините, които пресираха съперника още от първия съдийски сигнал. “Моряците” владееха инициативата през цялото първо полувреме, но така и не успяха да реализират гол. В 16-ата минута Орлин Старокин получи контузия и бе заменен от Стефан Станчев.
Най-чистото положение в мача бе в 54-ата минута. След центриране от корнер, топкатa попадна в Георги Илиев, който стреля от въздуха, но кълбото премина над напречната греда. В 60-ата играч на Пирин изчисти топката от голлинията, след като Георги Илиев с глава прехвърли излезлия напред страж на гостите. В следващата атака отново капитана на варненци се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле, но изстрелът му от воле премина на сантиметри от страничната греда. В 70-ата минута Атанас Зехиров стреля, но топката премина встрани от вратата.