Пьотр Нестеров от Черно море Елит е спортист №1 на Спортно училище

“СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА – 2021” на спортно училище “Георги Бенковски” – Варна е Пьотр Нестеров – 12 клас, тенис, с треньор Кристиян Илиев.

US OPEN – до 18 г. САЩ двойки – II място
US OPEN – до 18 г. САЩ сингъл – V място
Европейското лично първенство юноши до 18 г. сингъл – II място
ITF до 18 г. Испания двойки – II място
ITF до 18 г. Румъния сингъл – II място
ITF до 18 г. Румъния двойки – III място
Държавно първенство до 18 г. сингъл – I място
Държавно първенство до 18 г. двойки – II място



„ОТБОР на 2021 ГОДИНА”
Тимът по хандбал – младежи до 19 години с треньор Веселин Станков
Николай Петров – Индивидуална награда – „Най – добър вратар“
Купа България младежи до 19 г. отборно спечелиха трето място
Държавно първенство младежи до 19 г. отборно спечелиха второ място

Номинации за СПОРТИСТ НА 2021 ГОДИНА-спортно училище „Г.Бенковски“-Варна:

Андреас Димитров – 11 клас бокс
Държавно лично отборно първенство младежи до 18 г. кат.52 кг – I място
Държавен личен шампионат младежи 17- 18 г. кат.52 кг – I място
Държавно лично отборно първенство младежи 17- 18 г. кат.54 кг – I място
Треньор на състезателя е Георги Бояджиев
Държавно лично първенство кат. 68 кг момчета – I място
Държавен личен отборен шампионат кат.68 кг момчета – I място

Максим Петров – 10 клас борба класически стил
Държавно лично първенство кат. 110 кг кадети – I място
Държавно лично първенство кат. 110 кг кадети – I място
Двамата състезатели са участвали на Европейско първенство
Треньор на състезателите е Светлозар Стоянов.

Симеон Арнаудов – 7 клас вдигане тежести
Държавно лично първенство момчета кат. 45 кг двубой – I място
Държавно лично първенство момчета кат. 45 кг изхвърляне –I място
Държавно лично първенство момчета кат. 45 кг изтласкване – I място
Треньор на състезателя е Живко Николов
Европейско Първенство ЮМВ Фул контакт кат.60 кг – II място
Европейска Купа ЮМВ лоу кик кат.60 кг – III място
Държавно лично първенство ЮМВ кат. 60 кг.лоукик – II място
Държавно отборно първенство отборно – II място
Държавно отборно първенство ЮМВ кат.60 кг фул контакт – I място
Държавно отборно първенство отборно – II място



Васил Тодоров – 10 клас кикбокс
Европейско Първенство ЮМВ кат.57 кг Фул контакт – III място
Държавно отборно първенство ЮМВ кат.57 кг. лоукик – I място
Държавно отборно първенство отборно – II място
Държавно отборно първенство ЮМВ кат.57 кг. фул контакт – I място Държавно отборно първенство отборно – II място Държавно отборно първенство ЮМВ кат.60 кг лоукик – III място
Държавно отборно първенство отборно – II място
Треньор на състезателите е Красимир Кирилов
Балканско Първенство юноши до 20 години 4х400м – III място
Балканско Първенство юноши до 20 години 800 м – IV място
Национален шампионат, залаюноши под 20 г. 1500 м – I място
Национален шампионат, залаюноши под 20 г. 800 м – I място
Национален шампионатмъже800 м – III място
Национален турнир “ Никола Вълчанов“ мъже 400м – I място
Международен турнир“ Веселин Даскалов“ юноши до 20 г.1500 м – I място
Национален шампионатюноши до 20 г.800 м – II място
Национален шампионатюноши до 20 г.1500 м – II място
Треньор на състезателя е Крум Крумов

Радослав Стойчев – 12 клас модерен петобой
Държавно първенство младежи до 21 г. модерен четирибой I място
Международен турнир мъже модерен четирибой IIIмясто Държавно първенство мъже модерен четирибой III място
Държавно първенство юноши до 19 г. модерен четирибой I място
Държавно първенство юноши до 19 г. модерен четирибой отборно I място
Държавно първенство юноши до 19 г. модерен четирибой I място
Държавно първенство юноши до 19 г. модерен четирибой отборно II място
Държавно първенство младежи до 21 г. модерен петобой I място
Държавно първенство мъже модерен петобой II място
Участник на Световно и Европейско първенство – финали и три Световни купи
Треньор на състезателя е Живко Чавдаров.



Приз младо дарование:
Радина Радева– 6 клас плуване
Държавно лично отборно първенство девойки младша възраст
400 м св.стил – I място
800 м св.стил – I място
200 м бътерфлай -I място
4х200 м св.стил – III място
Държавно отборно първенство жени
1500 м свободен стил – III място
4х100 м съчетано – II място
Burgas Swimming Open Бургас девойки младша възраст
400 м свободен стил – II място
100м бътерфлай – II място
100м свободен стил – III място
200м бътерфлай – III място
Треньор на състезателката е Гергана Василева

Азра Янък – 12 клас, плуване
Международен Турнир „Купата на кмета“ – жени
50 м бътерфлай – I място
100 м бътерфлай – I място
100 м съчетано – I място
50 м гръб – II място
4х50 м св.стил – I място
4х50 м смесена – I място
Държавно лично отборно първенство – жени
50 м бътерфлай – I място
100 м бътерфлай – I място
4х100 м смесена щафета – I място
4х100 м микс – I място
Международен Турнир Black Sea Cup – жени
50 м бътерфлай – I място
100 м бътерфлай – I място
Държавно лично отборно първенство – жени
50 м бътерфлай – II място
100 м бътерфлай – I място
4х100 м св.стил – I място
4х200 м св.стил – I място
4х100 м смесена щафета – I място
Треньор на състезателката е Никола Петров

Божидар Златанов – 11 клас спортна гимнастика
Държавно лично отборно първенство за купа,,Република България“ – младежи многобой – I място
земя – I място
прескок – I място
успоредка – I място
висилка – I място
отборно – II място
Държавно лично отборно първенство финали – младежи
отборно – I място
многобой – I място
земя – III място
кон с гривни – I място
халки – I място
прескок – II място
успоредка – I място
висилка – I място
Треньор на състезателя е Сергей Стоянов

Анастасия Стефанова
Анастасия Стефанова 10 клас художествена гимнастика
Държавно първенство „А“ жени
лента – I място
многобой – II място
топка – II място
обръч – II място
Клубно Държавно първенство – Испания – жени
топка – I място
лента – II място
отборно – II място
Треньор на състезателя е Филипа Филипова.

Варненци
Публична група • 9322 членове

Присъединяване към групата
Групата на варненци. Не злоупотребявайте със споделяне на постове, които нямат връзка с живота във Варна. Рекламите се трият. Добре дошли на всички ва…



Related posts