МОРЕТО, 16-годишни спечелиха турнира „ОЛИМПИЙСКИ НАДЕЖДИ“ с победа над ЦСКА!

Талантите на Черно море, родени 2001 година, спечелиха турнира “Олимпийски надежди”, който се проведе в Албена. “Моряците” удариха на финала ЦСКА с

2:1, а и двете попадения в мача реализира Христиан Фоти. Варненци поведоха в 20-ата минута, след като Фоти получи топката в наказателното поле и с прецизно завъртане я прати в мрежата за 1:0. Червените изравниха в 60-ата, а крайния резултат бе оформен 10 минути по-късно. Фоти получи пас зад гърба на бранителите на ЦСКА и не сгреши за 2:1.
В първите си срещи от надпреварата Черно море записа две разгромни победи срещу Дунав (Русе) и Шумен, съответно с 4:0 и 15:0.
Тимът на треньора Мартин Христов спечели трофея, който е пореден за този набор от ДЮШ на Черно море през годините.