МОРЕТО фалира срещу ЦСКА след ефектен гол на новия Али Соу, Лудогорец падна в Пловдив и битката за ТИТЛАТА стана жестока! ИЛИАН ИЛИЕВ: Незаслужена загуба! ВИДЕО:

Морето фалира срещу ЦСКА, Лудогорец падна в Пловдив и битката за титлата стана жестока!

Голът заби заместникът на Али Соу – Кайседо. Той заби ефектен гол с глава за 1:0.

С тази победа червените се доближиха на 3 точки от Лудогорец, който допусна втора загуба в първенството.

В следващия кръг ЦСКА гостува в Разград.

Черно море пък още повече се отдалечи от 6-тото място. Добрата новина за варненци е, че ЦСКА 1948, чийто тим е 6-ти също загуби.

В следващия кръг Морето приема устременият към Лига Европа отбор на Берое.

Треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира:
През първото полувреме надиграхме ЦСКА. През второто полувреме те изравниха играта и загубихме незаслужено!

Делиормана загуби в Пловдив от Локо с 2:3. Дузпата за 2:2 не спаси отбора на Свинята на български, Домус на турски.