МОРЕТО трябва да вкара гол в София, ако иска да продължи ИЛИАН ИЛИЕВ: Можеше да отбележим още, но… РЕВАНШЪТ ще е… ВИДЕО

Морето трябва да вкара гол в София, ако иска да продължи. Варненци взеха крехък аванс от

2:1 срещу Септември в първи мач от плейофа за 7-мото място. Треньорът Илиан Илиев каза след мача, че е можело отборът му да отбележи още голове, но футбол е. Реваншът ще е различен смята, Илиев – Септември има да заличава преднина и ще заложи на активността още от първата минута, а ние ще действаме както винаги го правим, за победа.
Черно море поведе с гол на Георги Илиев от пряк свободен в последните секунди на първото полувреме. Гостите изравниха и за игра с ръка съдията отсъди дузпа за 2:1 за Морето.
Ако варненци отстранят Септември ще играят за 7-мото място срещу победителя от другата двойка Славия – Локо Пд. В първата среща в Пловдив

Локо взе 3:1. Седмият играе бараж с четвъртия за участие в Лига Европа. Видео от мача във Варна: