МОРЕТО срещу ЛЕВСКИ за влизане в ЛИГА ЕВРОПА? Резултати и класирането: …

Морето срещу Левски за влизане в Лига Европа?

С победата си 2:0 срещу Витоша Бистрица Морето се закова на 7-мото място в класирането.

Варненци поведоха в резултата в края на първото полувреме, когато Четин Садула си отбеляза автогол, за което допринесе и младият Илиан Илиев. В 47-ата Исмаил Иса реализира втория гол в мача.

Това беше последния мач на Морето в редовния сезон.

Сега започва всеки срещу всеки във втора осмица, но това ще стане само в един мач, а не при разменено гостуване както бе предвидено преди вируса.

В един мач ще е всеки срещу всеки и в първата шестица. Там най-вероятно Левски ще остане на четвърто място. Но има вариант четвърти да завърши Берое, чийто тим е в страховита форма, след като вчера отнесе Славия в София с 4:2.

Въпреки загубата Славия остава на 5-то място на 2 точки преди Берое, но има още 5 мача. За Левски са 6, защото днес гостува на Арда, където мечтаят да изместят Черно море от 7-мото място.

ПФК Черно море 2:0 ФК Витоша
ПОФК Ботев Враца 0:1 ФК Царско село 2015
ПФК Лудогорец 1945 14.06.20 18:45 ПФК Ботев
ПФК ЦСКА-София 14.06.20 21:00 ПФК Локомотив 1926
ФК Етър 5:3 ПФК Дунав
ФК Арда 14.06.20 16:30 ПФК Левски
ПФК Славия 1913 2:4 ПФК Берое