МОРЕТО се провали във Варна със зрелищно 3:3, ВИДЕО! Левски победи в Пловдив и вече е на 7 точки от варненци за 7-мото място (Лига Европа) 4 кръга преди края! Програмата, класирането!

Морето се провали във Варна със зрелищно 3:3.

Черно море поведе с 3:1 на Царско село още в средата на първото полувреме.

Мачът отичаше и варненци вече се виждаха недостижими на 7-мото място, което дава право на бараж за Лига Европа срещу 4-ия в класирането, когато гостите стигнаха до 3:2 и после изравниха, дори натиснаха за трите точки.

След този мач Левски победи Ботев в Пловдив и се доближи на 7 точки от Черно море 4 кръга преди края. Сега на Морето им предстои гостуване на Левски, гостуване на Ботев в Пловдив и гостуване на Царско село и последният мач може да се окаже финал – с Левски във Варна.

За 7-мото място шансове има и Царско село, защото има точка повече от Левски и е на 6 точки от Черно море.

Видео на зрелището във Варна 3:3:

На четвърто място в първата шестица се очаква да завърши Арда, на чийто тим му престои финал за Купата на България срещу ЦСКА.

Вторият в класирането влиза директно в Лига Европа. В момента Локомотив Пловдив води с 2 точки на ЦСКА, след като Лудогорец им даде мача в Разград.

Вторият участник в Лига Европа ще бъде носителят на купата – ЦСКА или Арда, а третият ще определи баражът между 4-ия и 7-ия.

Интересен става казуса, ако четвъртият Арда спечели баража със 7-ия и Арда вземе Купата. Тогава кой ще е третият ни участник в Лига Европа – загубилите ЦСКА или 7-ия?