МОРЕТО потъна до 10-то място след загуба в Пловдив! ИЛИАН ИЛИЕВ: Мачът беше решен от измислен фаул! ВИДЕО: … Всички резултати, КЛАСИРАНЕТО оглави ЦСКА след гол в добавеното време …

Морето потъна до 10-то място след загуба в Пловдив!

Варненци паднаха 1:2, а треньорът Илиан Илиев коментира, че мачът е бил решен от измислен фаул за домакините.

Черно море загуби гостуването си на Локомотив Пловдив в мач от 4-ия кръг на Първа лига. “Моряците” отсъпиха с 1:2 на стадиона в парк “Лаута” и са на 10-то място с 4 точки от 4 мача.

Черно море допусна гол още в 4-ата минута. Николай Николаев напредна отдясно и центрира в наказателното поле, където Момчил Цветанов с шпагат реализира за 1:0.

В 31-вата минута Черно море успя да изравни. Родриго Енрике подаде на Васил Панайотов, който с пета изведе Курьор зад отбраната на Локомотив, а той с левия крак направи Луков безпомощен за 1:1.

В 48-ата минута главният рефер отсъди доста спорен фаул на границата на наказателното поле. Капитанът на Локо Пд Димитър Илиев стреля и прати топката в горния ъгъл на вратата на Георги Георгиев.

В продължението на двубоя Черно море остана с Човек по-малко, след като втори жълт карто, респективно червен получи Родриго Енрике.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Емо Янчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Стефан Велев (84- Денислав Ангелов), Васил Панайотов (78-Леандро Андраде), Матиас Курьор, Родриго Енрике, Илиан Илиев (70-Файсел Касми), Исмаил Иса.

ЦСКА оглави класирането във Висшата лига, след гол в последните секунди на добавеното 3-минутно продължение. Алисоу вкара за 1:0 срещу Славия, въпреки че червените бяха с 10 души почти цяло второ полувреме.