МОРЕТО пак се удави на плиткото! Падна от ЦСКА-то на Балъков и Камбуров. Този червен отбор вече е трети в класирането. ВИДЕО:

Морето пак се удави на плиткото!

Падна от ЦСКА-то на Балъков и Камбуров. Този червен отбор вече е трети в класирането на висшата лига.

Черно море отстъпи с 1:2 на ЦСКА 1948 на собствения си стадион “Тича” в мач от 11-ия кръг на efbet Лига.

Варненци откриха резултата в 21-вата минута чрез Матиас Курьор, но столичани успяха да стигнат до пълен обрат с попадения в 29-ата и 63-ата минута, съответно реализирани то Галин Иванов и Мартин Камбуров от дузпа.

В 31-вата минута, при резултат 1:1, за игра с ръка в наказателното поле на ЦСКА главният съдия не отсъди дузпа.

Това първа победа като гост на ЦСКА 1948 във висшата лига.