МОРЕТО пак ПАДНА. Изпусна ДУЗПА! Резултати, КЛАСИРАНЕТО: …

Морето пак падна! Трета поредна.

Черно море отстъпи с 0:1 при гостуването си на Етър във Велико Търново в мач о 16-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Ивайло”.

Домакините вкараха от дузпа чрез Румен Руменов в продължението на първата част, а Мартин Минчев изпусна 11-метров наказателен удар в 70-ата минута.

Варненци имаха кадрови проблеми преди срещата. Двама от основните футболисти на Илиан Илиев – Патрик Андраде и Исмаил Иса пропуснаха двубоя заради контузии.

В 34-ата минута Миро Енчев фаулира Дани Младенов в наказателното поле, а главният рефер не се поколеба и отсъди 11-метров наказателен удар. Румен Руменов изпълни технично в средата на вратаря за 1:0.

В 70-ата минута Мартин Минчев бе задържан в наказателното поле, и Никола Попов отсъди дузпа. Младият нападател стреля силно в левия ъгъл на вратата на Христо Иванов, който обаче докосна топката, тя се отби в страничната греда и мина по голлинията.