МОРЕТО не успя да бие СЛАБАК. Няма победа от 20 юли. Арда изпревари варненци след драма Венци! Резултати, КЛАСИРАНЕТО: …

Морето не успя да бие слабак. Няма победа от 20 юли. Арда изпревари варненци след драма чичо Венци.
Подробностите:

Черно море записа 5-то равенство – 1:1 като домакин на Дунав Русе, в мач от 8-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Тича” във Варна.

Ахмедов откри резултата във втората минута на продължението на първата част, а Илиан Илиев-младши изравни в 47-ата минута.
Игрови минути записа завърналия се Черно море Даниел Димов.

Илиан Илиев започна срещата с четирима юноши, излезли от школата на клуба. На вратата бе Иван Дюлгеров, а пред него двойката централни бранители бе Хантакиас и Мирослав Енчев. На десния бек бе Виктор Попов, а отляво Цветомир Панов. В средата на терена си партнираха Патрик Андраде и Васил Панайотов, а по крилата Мартин Минчев отляво и Илиан Илиев-младши отдясно. Изтеглен напред бе Жоржиньо, а зад него оперираше Дани Кики.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Мирослав Енчев, Димитриос Хантакиас, Цветомир Панов, Илиан Илиев (56-Аристоте Ндонгала), Патрик Андраде, Дани Кики (75-Жордао Кардосо), Васил Панайотов, Мартин Минчев, Жоржиньо.