МОРЕТО мачка БЕРОЕ в Стара Загора без Георги Илиев! ВИДЕО: … Програма и КЛАСИРАНЕ: ….

Черно море смачка Берое в Стара Загора в мач от 18-ия кръг на Първа професионална лига без Георги Илиев в състава си. Варненци удариха домакините с

1:0 след гол на Виктор Генев в 35-ата минута.

Илиан Илиев започна с Китанов на вратата, пред него като централни бранители си партнираха Виктор Генев и Пламен Димов. На десния бек бе Хасани, а отляво Кононго. В средата на терена оперираха Петър Витанов и Васил Панайотов, а по крилата атакуваха Мартин Минчев (отляво) и Патрик Андраде напред бе Ради Василев. Зад гърба му започна Дани Кики.
В 35-ата минута Черно море поведе в резултата. След центриране от корнер, топката попадна във Виктор Генев , който стреля форнтално по земя от точката за изпълнение на дузпа, Перниш не успя да реагира по най-добрия начин и топката влетя в мрежата за 1:0. В 47-ата минута Дани Кики се озова на стрелкова позиция след двойно подаване, но вратарят на домакините улови. В 52-ата Ради Василев направи двойно подаване с Мартин Минчев, нападателят финтира бранител, но вместо да стреля се засуети и топката му бе избита. До края на срещата Берое упражни натиск, който обаче не доведе до сериозна опасност пред вратата на Китанов.

Съставът на Черно море: Георги Китанов, Пламен Димов, Виктор Генев, Кононго, Илиас Хасани, Васил Панайотов, Петър Витанов, Патрик Андраде (80-Георги Божилов), Мартин Минчев (72-Аристот Н`Донгала), Дани Кики (92-Мартин Костадинов), Ради Василев.