МОРЕТО загуби първи 2 точки. ГОНЗО доволен от хикса

Черно море загуби първи точки и допусна първи гол от началото на сезона. Това се случи в

в Благоевград.
Георги Божилов вкара за варненци, а Юлиан Попев изравни за домакините.
В 35-ата минута Паланков направи груба грешка и загуби топката в своето поле. Зехиров пусна към Чунчуков, който стреля. Макенджиев изби, но притичалият Георги Божилов прати топката в мрежата.
През второто полувреме Пирин натисна, а с пропуски се отчетоха Станислав Костов и Стилиян Николов. Все пак изравнителното попадение дойде. То падна в 82-ата минута и бе дело на Юлиан Попев. Башлиев центрира, Михайлов изби топката с ръка, а от въздуха Попев прати топката във вратата за крайното 1:1.
Черно море продължава да бъде лидер в класирането с

10 точки и голова разлика 7:1. Пирин е на четвъртото място с 5 точки.
Дойдохме за победа, очаквах и днес да победим, но и точката е добър резултат. През първото полувреме контролирахме добре топката, но след напускането на Божилов приехме играта в нашата половина и беше очаквано да получим гол при някое от тези центрирания. Не мога да виня никого, защото там беше целия отбор.
Надявам се Божилов да е готов още за следващия мач. Доволен съм от всички футболисти в нашия отбор през този сезон. Благоевград е тежък за гостуващите отбори, имат добър отбор и агресивна агитка. И други отбори ще губят точки тук“, коментира