МОРЕТО вече мисли за седмото място и БАРАЖ за ЕВРОПА след победа днес, ВИДЕО

Морето вече мисли за седмото място и бараж за Европа след победата днес. Варненци удариха

Пирин в Благоевград с 2:0.
Трите точки със сигурност класират Черно море на едно от първите две места в група „А” на втората осмица и в следващата фаза те ще срещнат в два мача Септември или „Локомотив (Пд).
Варненци откриха в 39-ата минута, когато след центриране на Мехди Фенуш отляво вратарят на домакините Георги Георгиев отклони топката с ръка в своята врата и си отбеляза автогол – 0:1. В последните секунди на първото полувреме Мартин Минчев удвои преднината на своите, след като шутира майсторски с левия крак край вратаря – 0:2. Това бе второто попадение на Минчев в елита, като първото отново бе срещу пиринци – при 2:1 на „Тича”.