ЛИГА ЕВРОПА. МОРЕТО вече е на 2 точки от Лига Европа след победа в ПЛОВДИВ, а ЦСКА вече е ШАМПИОН след победа над Берое. КЛАСИРАНЕТО: …

Лига Европа.
Морето вече е на 2 точки от бараж за Лига Европа, след победа в Пловдив.
Варненци смачкаха Ботев в Коматево с 2 гола на Патрик Андраде в рамките на 5 минути между 83-ата и 88-ата минута.
Морето беше без „стареца“ Георги Илиев и игра в състав:
Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Мирослав Енчев, Виктор Генев, Юго Кононго (81-Мартин Костадинов), Аристоте Фунду, Ериксон Андраде, Васил Панайотов, Петър Витанов, Мартин Минчев (78-Родриго), Мехди Фенуш (55-Жоржиньо)

ЦСКА вече е шампион Шампион 7 кръга преди края след победа тази вечер над

Берое в Шопландия. Червените вкараха от дузпа за 1:0 чрез Евандро в 13-тата мин след фаул срещу срещу самият Евандро, който вкара първия си гол за ЦСКА.
2:0 стана в 89-та мин след гол на Кристиян Малинов.

В неделя Свинята (превод от турски Домус е свиня) гостува на Левски в София. Ако сините победят ще се доближат само на 3 точки от ЦСКА и Домуса, който вчера купи Нова Телевизия, тоест ще ви манипулира в полза на Бандита. Не знаете кой е Бандита. Интелигентни хора сте – Чудовището от Банкя.

В следващия кръг на 20-21 април варненци

пак гостуват във финален мач за Лига Европа – в Стара Загора.