ИЛИАН ИЛИЕВ натри носа на родния си клуб МОРЕТО, в дербито на кръга и СЪДИЯТА не успя да спре ЦСКА в ДЕЛИОРМАНА, резултати и КЛАСИРАНЕТО

Варненецът Илиан Илиев натри носа на родния си клуб Морето. Отборът, който води – Верея от Стаа Загора победи на стадион Тича с

2:1, въпреки че още във 2-рата минута губеше с 0:1 сле гол на Георги Илиев. После Черно море вместо да вкара втори гол се дръпна назад и дебнеше гостите на контри. Верея стигна до 1:1 в 72-рата минута след центриране в пеналта. 5 минути по-късно Домовчийски направи 1:2 с ефектен прехвърлящ удар. Трите точки пратиха Илиан Илиев пред Черно море в класирането, като Верея прекъсна серия от 3 поредни загуби.
В дербито на кръга ЦСКА победи Лудогорец в Разград, въпреки съдията, който изгони голмайсторът на червените Каранга. Делиормана поведе в

10 мин чрез Кампаняро, а Каранга изравни в 58-та мин. Меркадо направи 1:2 в 71-ата мин. Съдията Драгомир Драганов изгони Каранга в 69-ата мин.