ЖРЕБИЯТ прати МОРЕТО срещу новак първи кръг и „Лудогорец“ срещу „Левски“! ЦЯЛАТА ПРОГРАМА по кръгове:

Жребият за новия сезон в Първа професионална лига прати Морето срещу новака


„Витоша“ (Бистрица). По програма първият кръг ще е на 14 юли.
„Черно море“ изтегли номер 5 в програмата и това му отреди среща с новака. Най-очакван слъсък в първия кръг ще бъде двубоя на „Герена“ между „Левски“ и шампиона „Лудогорец“.

Пълна програма за сезон 2017/2018 в Първа професионална лига:
I-ви кръг:
Славия 1913 (София) – ЦСКА-София
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
Септември (София) – Дунав (Русе)
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица)
Етър (Велико Търново) – Локомотив (Пловдив)
Левски – Лудогорец (Разград)
II-ри кръг:


ЦСКА-София – Лудогорец (Разград)
Локомотив (Пловдив) – Левски
Витоша (Бистрица) – Етър (Велико Търново)
Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора)
Пирин (Благоевград) – Септември (София)
Славия (София) – Ботев (Пловдив)
III-ти кръг:
Ботев (Пловдив) – ЦСКА-София
Септември (София) – Славия (София)
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)
Черно море (Варна) – Дунав (Русе)
Етър (Велико Търново) – Верея (Стара Загора)
Левски – Витоша (Бистрица)
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив)
IV-ти кръг:

ЦСКА-София – Локомотив (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Лудогорец (Разград)
Верея (Стара Загора) – Левски
Дунав (Русе) – Етър (Велико Търново)
Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна)
Славия (София) – Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) – Септември (София)
V-ти кръг:
Септември (София) – ЦСКА-София
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) – Славия (София)
Етър (Велико Търново) – Пирин (Благоевград)
Левски – Дунав (Русе)
Лудогорец (Разград) – Верея (Стара Загора)
Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица)
VI-ти кръг:
ЦСКА-София – Витоша (Бистрица)
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)
Дунав (Русе) – Лудогорец (Разград)
Пирин (Благоевград) – Левски (София)
Славия (София) – Етър (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)
Септември (София) – Берое (Стара Загора)
VII-ти кръг:
Берое (Стара Загора) – ЦСКА-София
Черно море (Варна) – Септември (София)
Етър (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)
Левски – Славия (София)
Лудогорец (Разград) – Пирин (Благоевград)
Локомотив (Пловдив) – Дунав (Русе)
Витоша (Бистрица) – Верея (Стара Загора)
VIII-ти кръг:
ЦСКА-София – Верея (Стара Загора)
Дунав (Русе) – Витоша (Бистрица)
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Пловдив)
Славия (София) – Лудогорец (Разград)
Ботев (Пловдив) – Левски
Септември (София) – Етър (Велико Търново)
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
IX-ти кръг:

Черно море (Варна) – ЦСКА-София
Етър (Велико Търново) – Берое (Стара Загора)
Левски – Септември (София)
Лудогорец (Разград) – Ботев (Пловдив)
Локомотив (Пловдив) – Славия (София)
Витоша (Бистрица) – Пирин (Благоевград)
Верея (Стара Загора) – Дунав (Русе)
X-ти кръг:
ЦСКА-София – Дунав (Русе)
Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора)
Славия (София) – Витоша (Бистрица)
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)
Септември (София) – Лудогорец (Разград)
Берое (Стара Загора) – Левски
Черно море (Варна) – Етър (Велико Търново)
XI-ти кръг:
Етър (Велико Търново) – ЦСКА-София
Левски – Черно море (Варна)
Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)
Локомотив (Пловдив) – Септември (София)
Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора) – Славия (София)
Дунав (Русе) – Пирин (Благоевград)
XII-ти кръг:
ЦСКА-София – Пирин (Благоевград)
Славия (София) – Дунав (Русе)
Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора)
Септември (София) – Витоша (Бистрица)
Берое (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)
Черно море (Варна) – Лудогорец (Разград)
Етър (Велико Търново) – Левски
XIII-ти кръг:
Левски – ЦСКА-София
Лудогорец (Разград) – Етър (Велико Търново)
Локомотив (Пловдив) – Черно море (Варна)
Витоша (Бистрица) – Берое (Стара Загора)
Верея (Стара Загора) – Септември (София)
Дунав (Русе) – Ботев (Пловдив)
Пирин (Благоевград) – Славия (София)
XIV-ти кръг:
ЦСКА-София – Славия (София)
Пирин (Благоевград) – Ботев (Пловдив)
Дунав (Русе) – Септември (София)
Верея (Стара Загора) – Берое (Стара Загора)
Витоша (Бистрица) – Черно море (Варна)
Локомотив (Пловдив) – Етър (Велико Търново)
Лудогорец (Разград) – Левски
XV-ти кръг:
Лудогорец (Разград) – ЦСКА-София
Левски – Локомотив (Пловдив)
Етър (Велико Търново) – Витоша (Бистрица)
Черно море (Варна) – Верея (Стара Загора)
Берое (Стара Загора) – Дунав (Русе)
Септември (София) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Пловдив) – Славия (София)
XVI-ти кръг:
ЦСКА-София – Ботев (Пловдив)
Славия (София) – Септември (София)
Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора)
Дунав (Русе) – Черно море (Варна)
Верея (Стара Загора) – Етър (Велико Търново)
Витоша (Бистрица) – Левски
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец (Разград)
XVII-ти кръг:
Локомотив (Пловдив) – ЦСКА-София
Лудогорец (Разград) – Витоша (Бистрица)
Левски – Верея (Стара Загора)
Етър (Велико Търново) – Дунав (Русе)
Черно море (Варна) – Пирин (Благоевград)
Берое (Стара Загора) – Славия (София)
Септември (София) – Ботев (Пловдив)
XVIII-ти кръг:
ЦСКА-София – Септември (София)
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Славия (София) – Черно море (Варна)
Пирин (Благоевград) – Етър (Велико Търново)
Дунав (Русе) – Левски
Верея (Стара Загора) – Лудогорец (Разград)
Витоша (Бистрица) – Локомотив (Пловдив)
XIX-ти кръг:
Витоша (Бистрица) – ЦСКА-София
Локомотив (Пловдив) – Верея (Стара Загора)
Лудогорец (Разград) – Дунав (Русе)
Левски – Пирин (Благоевград)
Етър (Велико Търново) – Славия (София)
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – Септември (София)
XX-ти кръг:
ЦСКА-София – Берое (Стара Загора)
Септември (София) – Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново)
Славия (София) – Левски
Пирин (Благоевград) – Лудогорец (Разград)
Дунав (Русе) – Локомотив (Пловдив)
Верея (Стара Загора) – Витоша (Бистрица)
XXI-ви кръг:
Верея (Стара Загора) – ЦСКА-София
Витоша (Бистрица) – Дунав (Русе)
Локомотив (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец (Разград) – Славия (София)
Левски – Ботев (Пловдив)
Етър (Велико Търново) – Септември (София)
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)
XXII-ри кръг:
ЦСКА-София – Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) – Етър (Велико Търново)
Септември (София) – Левски
Ботев (Пловдив) – Лудогорец (Разград)
Славия (София) – Локомотив (Пловдив)
Пирин (Благоевград) – Витоша (Бистрица)
Дунав (Русе) – Верея (Стара Загора)
XXIII-ти кръг:
Дунав (Русе) – ЦСКА-София
Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица) – Славия (София)
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
Лудогорец (Разград) – Септември (София)
Левски – Берое (Стара Загора)
Етър (Велико Търново) – Черно море (Варна)
XXIV-ти кръг:
ЦСКА-София – Етър (Велико Търново)
Черно море (Варна) – Левски
Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград)
Септември (София) – Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица)
Славия (София) – Верея (Стара Загора)
Пирин (Благоевград) – Дунав (Русе)
XXV-ти кръг:
Пирин (Благоевград) – ЦСКА-София
Дунав (Русе) – Славия (София)
Верея (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Септември (София)
Локомотив (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Лудогорец (Разград) – Черно море (Варна)
Левски – Етър (Велико Търново)
XXVI-ти кръг:
ЦСКА-София – Левски
Етър (Велико Търново) – Лудогорец (Разград)
Черно море (Варна) – Локомотив (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – Витоша (Бистрица)
Септември (София) – Верея (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) – Дунав (Русе)
Славия (София) – Пирин (Благоевград)

Related posts

Leave a Comment