Дългоочакваният мач в Разград се превърна в пълен провал за Черно море! Варненци вече са на 3-то място. ВИДЕО

Дългоочакваният мач в Разград се превърна в пълен провал за Черно море!

Варненци загубиха 1:3, въпреки че поведоха с 1:0 в 8-та минута.

„Допуснахме много елементарно втори и трети гол. Малко се подведохме по емоцията, вместо да изиграем мача като второто полувреме. Ако искаш да се борим за предни класирания, не трябва да допускаш такива голове. Изиграхме мача, както искахме.
Ние допуснахме грешки за втория и третия гол, но не са заради липсата на футболисти. Почнахме с 4-5 юноши от нашата школа и се представиха на ниво. През второто полувреме Андреяс ако беше вкарал едно от положенията си, щяхме да се върнем в мача. Има и такива мачове, в които трябва да играем по-умно. Благодаря на нашите фенове, които почти напълниха сектора и ни подкрепяха.

Ще се стремим срещу ЦСКА да се представим по-умно и по по-добър начин“, коментира Илиан Илиев.

Черно море вече са на 3-то място в класирането с равни точки с ЦСКА, чийто тим гостува във Варна на 24 февруари.

Във врата на първата тройка диша Локомотив Пловдив, с 4 точки по-малко.

На 5-то място е Левски, само на 7 точки от титлата.