ДОБРУДЖА цапардоса СПАРТАК Варна в Трета лига, ВИДЕО от мача

Добруджа цапардоса Спартак Варна в Трета лига. Още в първата минута

Ивайло Русев проби мощно и бе спънат в наказателното поле. От щаба на варненския тим скочиха за дузпа, но реферът Ивелин Занев прецени, че Русев е симулирал и му показа жълт картон.
По-късно Десислав Дяков би с глава от малкия пеналт в аут, а сериозен шут на играч на домакините профуча в опасна близост над гредата.
В 55-ата минута домакините поведоха. След центриране от 30 метра топката тупна в пеналта и футболист на Добруджа я насочи с глава в мрежата – 1:0.
След това добричлии се прибраха отзад и почти не поглеждаха към другата врата. Спартаклии играеха по-често с топката, но им беше трудно срещу сгъстената защита. На моменти домакините опитваха да бавят играта със симулации, а реферът свири и спорни фаулове в тяхна полза.
Гостите биха няколко шута, след които топката минаваше встрани, а в 80-ата минута след контра нападател на домакините постави точка на спора с точен удар – 2:0.