ГОНЗО след ЗАГУБАТА от „ЛЕВСКИ“: Борим се за ЕВРОПА! Видео от мача: .. Добре, че ЦСКА би „Дунав“! КЛАСИРАНЕТО:

Треньорът на „Черно море“ Георги Иванов (Гонзо) критикува играчите си след загубата 0:1 от „Левски“ в Каварна:
„През първото полувреме влязохме тежко, не можахме да задържаме топката напред и това направи голям натиска върху отбраната ни. През второто полувреме нещата се смениха, ние имахме преимущество, но в крайна сметка загубихме. Съжаляваме всички за това, особено по начина, по който се разви двубоят. Агресията идва от хората в предни позиции, а другите да скъсяват дистанцията от останалите, но това не се получи. Така бяхме във всяка една ситуация догонващи, но в крайна сметка „Левски“ е добър отбор с играчи, които предварително знаят какво искат да направят. Предвид това, че нямахме скорост в атаката, след влизането на смените на почивката имахме ситуации в наказателното поле, които можехме да решим. Мислим за следващия мач, с ЦСКА, в който искаме да направим нещо, но имаме двама наказани –

Михаил Венков и Ондрей Сукуп. Групата ни е малка, но ще се опитаме до края да го гоним. Ще се опитаме до края, имаме контузени и наказани. Напуснаха ни много класни играчи, затова имаме затруднения в атака. В последните 30 метра на терена хората не могат да оправдаят очакванията. Не можем да пробиваме по фланговете и така става трудно за целия отбор. Ако обърнете внимание, доста млади момчета направиха дебют в последните шест месеца. Те имат бъдеще, но на този етап не могат да дадат разликата с другите отбори. Младежите сега се включиха добре, надявам се следващия сезон да са по-силни и основни играчи. Конкуренцията за Европа не мога да я коментирам. За мен е важно

нашият отбор да направи така, че да се класира за Лига Европа. До края ще се борим с Дунав и Локомотив (Пловдив) за четвъртата позиция“, коментира Гонзо.
Добре, че ЦСКА би „Дунав“, с 2:0 и така запази шансовете на Морето за четвъртото място, което праща на бараж за Лига Европа.