БАСКЕТБОЛЪТ на ВАРНА губи 2 поредни контроли. На ПОСЛЕДНО МЯСТО е в шампионата, такова трагично класиране не е имало от МИНАЛИЯ ВЕК, за пръв път в ИСТОРИЯТА на МОРЕТО, отборът ….

Снимка Петел
Баскетболът на Варна загуби 2 поредни контроли. На последно място е в шампионата, такова трагично класиране не е имало от миналия век, а може би никога досега.
Спартак (Плевен) постигна втора поредна победа при визитата си във Варна. Днес тимът на Александър Дяковски се наложи над Черно море Тича със 113:101 във втората си контрола.
Спартак спечели и първата проверка между двата тима – 97:92, която се проведе в зала “Христо Борисов” във вторник вечерта.

Следващият мач на варненци за първенство е на

9 март във Варна срещу Самоков. За пръв път в историята си Морето няма да участва в плейофите на първенството, защото е под чертата 8-мо място.